Järgnev nimekiri on koostatud USA netipoodidest, mis müüvad varuosi Porschedele.  Kogemusi ja hindu varuosapoodide osas saad vaadata porsche-foorum.ee/viewtopic.php

Porsche varuosade tootekoodide kataloogi saab alla laadida siit www.porsche.com/usa/accessoriesandservices/classic/genuineparts/originalpartscatalogue/originalpartspdfcatalogue/

1. www.autohausaz.com/  See pood paistab silma hea teeninduse ja odavate hindadega. Transport on samuti odavamate hulgas (on valida aeglasemat transporti). Kergemate asjade transpordi hind on ligikaudu 30$. Lehelt saab otsida nii mudeli nime ja aasta järgi kui ka Porsche tootekoodi järgi.

2. www.vertexauto.com/ Siit poest sain kõige odavamalt siduriketta. Hinnad on üldiselt odavad, kuid transpordi hind on päris kirves, kuna nemad kasutavad kiiret transporti. Ise kasutasin Netikulleri teenuseid siduriketta tellimisel. Võibolla saaks odavama transpordi kasutamise kokku leppida.

3. www.instockauto.com/ Vahest on ka häid hindu. Olen tellinud selt läbi Netikulleri endale kapotiamordid ja tagapidurite tihendikomplektid.

4. www.allzim.com/ Siit sai Netikulleriga tellitud terasest armeeringuga pidurivoolikud.

5. www.944online.com/ Osad hinnad on kirved, kuid on ka odavaid asju. Ise pole tellinud sellest poest.

6. www.pelicanparts.com/index.htm Antud poes on väga hea valik ja tooted on hästi kirjeldatud. Ise pole sellest poest asju tellinud.

7. www.9xauto.com/  See pool müüb rohkem n.ö. tuuningu juppe. Ise pole sellest poest tellinud.

8. www.paragon-products.com/  Korralik pood. Ise pole seelest poest asju tellinud.

9. www.ssiauto.com/balljoint.php  Sarniiri remondikomplekt.

10. www.rennbay.com/  Sarniiride remondikomplekt.